סט מצעים

אחד השלבים הכי אהובים אחרי יום ארוך ועמוס הוא הכניסה למיטה, המצעים הנקיים והרכים מרגיעים את המחשבות ואת הנפש ומאפשרים לנו להנות משנת לילה מפנקת. רכישת מצעים נראית כמו משימה קלה ופשוטה אך יש מספר דברים שכדאי לדעת לפני שרוכשים אותם.

מה צריך לדעת לפני שרוכשים מצעים?
מצעים מגיעים במגוון צורות, צבעים ומידות, לפני שתלכו לרכוש סט מצעים חדש לבית חשוב שתבררו מה מידות המיטה שעבורה תרכשו את המצעים, לרוב, ככל שהמיטה גדולה יותר המצעים יהיו יקרים יותר. בנוסף לסוג המצעים שתבחרו יש השפעה משמעותית על מחיר הקנייה כמו גם לצורת אריגת הבד ולצפיפותו.

לפני שתגיעו לחנות חשוב שתהיו מגובשים בנוגע לגודל וסוג המצעים שאתם מעוניינים לרכוש.

מצעיםאיפה לרכוש מצעים
חברות אופנה רבות מציעות למכירה מצעים מסוגים שונים ומגוונים כולל שמיכות, החברות נוהגות להציע מבצעים לקראת תקופות החגים והפרשי המחירים בין החברות השונות יכולים להיות דרמטיים, לכן חשוב לערוך סקר שוק לפני שרוכשים מצעים.

המצעים כוללים בתוכם מספר אביזרים, סדין למזרן, ציפיות לכריות וציפית לשמיכה, לרוב אנשים נוהגים לרכוש סט מצעים תואם הכולל את כלל הפריטים שהובאו לעיל.

ישנן חברות רבות מאוד שמציעות מצעים בשוק בישראל, נתמקד בשלושה ונעמוד על ההבדלים בינהן:

זול – רשתות סטוק כמו הסטוק ומקס סטוק מציעות מצעים במחירים זולים במיוחד, סט מצעים זוגי יכול להימכר ברשתות הללו גם ב-100 ש”ח ולפעמים פחות מכך. חשוב לדעת שאיכות המצעים שנמכרים ברשתות הללו נמוכה יחסית ושהעמידות שלהם בכביסות לא תמיד טובה.
בינוני – רשתות כמו גולף, פוקס הום, זארה הום ועוד מציעות מצעים מאיכות בינונית עד בינונית-גבוהה, לרוב סט מצעים זוגי יעלה בין 250 ל-500 ש”ח, חשוב לדעת שהרשתות האלו מציעות מבצעים רבים וכי המחיר הרשמי של סט מצעים מלא יכול להגיע למחירים גבוהים אף יותר אך למעשה כמעט תמיד יש מבצעים כאלה ואחרים שמפחיתים את מחיר הקנייה. האיכות של המצעים ברשתות הללו נחשבת לטובה ושל המצעים היקרים יותר אף לטובה מאוד.
יקר – ישנן חנויות שמתמחות במצעים לבית, לרוב מדובר ברשתות קטנות יחסית כמו דארלן או בחנויות מתמחות, המצעים שהחנויות הללו מציעות איכותיים במיוחד והעלות שלהם גבוהה בהתאם, לרוב סט מצעים שלם יעלה כ-500 ש”ח ויכול להגיע לסכומים גבוהים אף יותר כתלות באיכות המצעים ובחומר ממנו הם עשויים. השקעה במצעים הללו יכולה להיותר יקרה אולם היא מספקת חויית שינה ייחודית ומהנה.
שמירה על המצעים
חשוב שתשמרו על הוראות היצרן כאשר אתם מכבסים את המצעים שרכשתם, חריגה מההוראות הללו עלולה להביא לפגיעה במצעים ואף להרוס אותם, עמידה בהוראות היצרן חשובה במיוחד כשמדובר במצעים ייחודיים ויקרים כיוון שלעיתים קרובות הם עושיים מבדים רגישים הדורשים טיפול מיוחד שאי עמידה בו עלול להביא לפגיעה בלתי הפיכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן