איך מוצאים כריות בזול

מחיר הכריות בישראל יכול להיות גבוהה לעתים קרובות, במיוחד כאשר אנחנו מחפשים כרית טובה ואיכותית שתשמור לנו על הגב ותאפשר לנו להינות משנת ישרים. ישראלים רבים מחפשים כריות בזול ותוהים כיצד אפשר להפחית את העלות של החלפת הכריות בבית או קנייה של כריות חדשות.

מה הקשר בין מחיר ואיכות?
עולם הכריות רחב מאוד, תוכלו למצוא בו כריות לשינה בעשרות שקלים ולצדם כריות במאות שקלים, אתם לבטח שואלים את עצמכם מה כבר יכול להיות ההבדל, הרבה פעמים בצדק. יש פעמים בהם איכות הכרית לא מצדיקה את תג המחיר שלה. ההבדלים בתחום השינה בין כרית עשוייה נוצות לבין כרית שחומר המילוי שלה הוא סינתטי הוא נמוך יחסית.

בדרך כלל תמצאו כריות שינה בזול במסגרת סט של מצעים.

בנוסף אין סיבה לקנות את הכריות היקרות ביותר כאשר אתם נוהגים לישון על כריות דקות, בכריות מהסוג הזה ההבדלים באיכות עוד פחות בולטים ומשמעותיים. חוץ מזה, אם אתםכריות לבנותנוהגים לישון על כרית עבה ותפוחה כדאי לכם לשקול לעבור לכריות הדקות שכן הן הרבה יותר בריאות לגב.

מבצעים וחגים
חפשו מבצעים, אם תחפשו מספיק טוב תוכלו להשיג עסקאות מצויינות במחירים מצחיקים, חפשו באינטרנט כריות במבצע. בזמן כתיבת המאמר הציעו בד”ר גב מבצע לזמן מוגבל על הכריות בשיעור של עד 50 אחוז כך שאם תהיו סבלניים ותקפידו לחפש מבצעים תוכלו למצוא כרית במחיר שווה.

בנוסף בתקופת החגים מציעות הרשתות בגדולות מבצעים מיוחדים שאמורים לעודד אתכם לרכוש כריות חדשות. חשוב שתבחנו טוב טוב את ההצעות בתקופה הזאת שכן לצד מבצעים אמיתיים שיכולים לחסוך לכם סכומי כסף נכבדים חלק מהרשתות מציעות מבצע דמה, מעלות את המחיר של הכרית ולאחר מכן מורידות אותו בשיעור שמחזיר אותו למחיר המקורי או רק מעט נמוך ממנו.

איך לבחור את הכרית שהכי תתאים לכם?
אם אתם אנשים רזים או כאלה שנוטים לשכב על הגב עדיף שתבחרו בכריות דקות יחסית, הכריות האלה יתמכו בעמוד השדרה שלכם וישמרו עליו. כרית עבה מדי עלולה להביא לעיקום של עמוד השדרה ולמנח לא טבעי שלו.

אם אתם נוהגים לישון על הצד או שאתם סובלים מעודף משקל עדיף שתחברו בכרית עבה יותר, גם כאן אנו לא מדברים על כרית ענקית, כרית עבה יותר וקשיחה תשמור על החוליות שבעמוד השדרה.

אם אתם סובלים מכאבי גב תצטרכו למצוא כרית מתאימה, בניגוד למה שנהוג לחשוב, מי שסובל מכאבי גב צריך לישון על כרית ושינה על מזרן בלבד עלולה להחמיר את הבעיה ממנה הוא סובל. לרוב לסובלים מכאב גב מומלץ לבחור בכרית אורתופדית, על כל מקרה מומלץ להם להתייעץ עם אותרופד לפני רכישה של כרית כלשהי.

גורם נוסף שמהווה חלק משמעותי בהליך בחירת הכרית שתתאים לכם הוא הנוחות. תנסו להוסיף שמיכות שינה מפנקות ובסוף צריך שהכרית שתבחרו תהיה נוחה ותאפשר לכם להנות משינת הלילה שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן