שמיכות פוך לילדים

שמיכות פוך מיוחדת לילדים

למרות ששמיכת פוך נראית כמו הבחירה הבטוחה לשמירה על חום הגוף של הילד שלכם יש מספר דגשים שצריך להתייחס אליהם לפני שקונים שמיכה כזאת. מנגנוני וויסות הגוף של ילדים לא מספיק מפותחים ושמיכות חמות מדי עלולות להכביד על הילדים ואף לפגוע בהם מבחינה בריאותית. את כל מה שצריך לדעת על שמיכות פוך לילדים תמצאו בהמשך.

תינוקות – עד 12 חודשים

מומלץ להימנע משימוש בשמיכות פוך כאשר גיל התינוק קטן מ-12 חודשים, כדי לשמור על התינוק עדיף להשתמש בשמיכות ייעודיות לתינוקות ששומרות על בריאותו או להתייעץ שמיכת ילדיםבטיפת החלב לגבי אופן החימום המומלץ בלילה.

ילדים קטנים – עד גיל 4

בבואכם לבחור שמיכה לילד שלכם אתם צריכים לזכור שהם לא יכולים לווסת את טמפרטורת הגוף שלהם בדומה למבוגרים וכי והם יכולים להתחמם באופן קיצוני בגלל שימוש בשמיכה לא טובה. כנל גם בתחום הכריות לכן, עדיף שתשתמשו בשמיכות פוך שאינן עבות במיוחד עם דירוג שמירת חום נמוך עד בינוני בהתאם למזג האוויר במקום בו אתם גרים ולתדירות השימוש שלכם במזגן.

במקרים בהם מזג האוויר קר במיוחד, בעיקר בשיא החורף אם אתם מזהים שהשמיכה של הילד שלכם לא מספיק מחממת תוכלו לתת לו שמיכה נוספת או להלביש אותו בפיג’מה עבה. כמו כן לשמיכות במילוי צמר יש יכולת וויסות חום מצויינת והן מהוות בחירה מצוינת לילדים קטנים שמונעת מהם להתחמם יתר על המידה במהלך הלילה, בנוסף שמיכות במילוי סינתטי מהוות אלטרנטיבה מצויינת שכן הן מווסתות חום בצורה טובה ונחשבות ברובן להיפולארגניות.

פרט חשוב נוסף הוא שניתן להכניס שמיכות צמר ושמיכות סינטטיות למכונת הכביסה ולמייבש, מה שהופך אותן לאידיאליות בהתמודדות עם תאונות ליליות.

 ילד – עד גיל 18

ילדים גדולים יותר יכולים להשתמש בשמיכות כבדות ומחממות יותר לצד זאת תצטרכו לקחת בחשבון את הטמפרטורה בחדר השינה שלהם לפני שתבחרו להם שמיכה.

שמיכה במילוי צמר נחשבת לבחירה מצויינת לילדים, היא תחמם אותם בחורף ותווסת את החום כהלכה בעונת הקיץ. הוכח כי שמיכות צמר מגדילות את איכות השינה העמוקה של הילדים בשיעור של עד 25%. צמר הוא גם היפואלרגני באופן טבעי ורחיץ במכונה, מה שהופך אותו לבחירה טובה ויעילה במיוחד.

שמיכות במילוי סינתטי מהוות אופציה אלטרנטיבית מצויינת לילדים. בהתאם להעדפה של הילד, תוכלו לבחור שמיכת קומפורל אוורירית, או שמיכת שמיכת מיקרו-פייבר רכה ונעימה. רוב השמיכות הסינטתיות היפואלרגניות וניתנות לשטיפה במכונת כביסה אם כי עדיף לוודא זאת בעת שרוכשים אותן.

כמו כן, ניתן לתת לילדים מעל גיל 10 שמיכות פוך במילוי פלומה, חשוב לבדוק קודם לכן שהילד אוהב את השמיכה הזאת ושהיא לא מעוררת תגובות אלרגניות כאלה ואחרות. בכל מקרה, עדיף לבחור שמיכות ששומרות על החום ברמה בינונית ולא את השמיכות האיכותיות והכבדות עבות יותר כמו סט מצעים חורפי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות