מחיר שמיכות

טווח המחירים של השמיכות

שמיכה איכותית ומהנה מבטיחה לנו שנת לילה מפנקת, כדי לבחור את השמיכה הכי מתאימה צריך לבדוק את המגוון שמציעות לנו החנויות שמתמחות בנושא, על שמיכות מחיר ומה שבינהם ננסה להסביר במאמר הזה.

שמיכות פוך

שמיכות הפוך שאנו כל כך אוהבים להתכרבל בהן החורף הן השמיכות היקרות ביותר בשוק ולרוב הנחשקות ביותר. המחירים של השמיכות הללו מאוד משתנים ויכולים להתחיל בסכומים נמוכים יחסית של 300 ש”ח ולטפס גם ל-2,000 ש”ח וצפונה משם. הבדלי המחירים בין השמיכות הללו לרוב מבוססים על החומרים שמהם מורכבת השמיכה, כאשר שמיכה מחומר טבעי תהיה יקרה יותר ושמיכה מחומר סינטתי זולה יותר. גם בקרב השמיכות שעשויות מחומרים טבעיים יש הבדלי מחיר שמבוססים על סוג החיה ממנה נקלחו הנוצות, איכות הנוצות, עובי השמיכה ועוד. המחירון הבא אמור לשמש אתכם בבואכם לבחור שמיכה איכותית:

  1. שמיכה זוגית מפלומת אווז איכותית – 1,200 עד 2,000 ש”ח, נציין כי קיימות שמיכות יקרות ואיכותיות יותר בשוק, אך הן חסרות תועלת בחורף הישראלי הלא כל כך קר.
  2. שמיכה זוגית מפלומת ברווז – 400 עד 800 ש”ח, לרוב פלומת הברווז נחשבת לאיכותית פחות מפלומת האווז, פערי האיכות באים לידי ביטוי בעיקר ברכות של השמיכה וברמת שמירת החום שלה.
  3. שמיכת קומפורל זוגית – 500 עד 700 ש”ח, השמיכה הזאת שעשויה מסיבי קומפורל מהווה תחליף נפלא לשמיכות פוך ואיכותה אף עולה על שמיכות שעשויות מפוך טבעי פחות איכותי. סיבי הקומפורל הם סיבים חדשים יחסית שפותחו במיוחד למילוי שמיכות גם לסטי המצעים .

שמיכת פוך זוגית מפלומה לא מזוהה – 300 עד 500 ש”ח, השמיכות הללו עשויות מפלומות לא מזוהות, לרוב איכותן מוטלת בספק ועדיף לבחור בשמיכות מבדים סינתטיים על פניהן.

שמיכת הולופייבר זוגית – 100 עד 150 ש”ח, השמיכה הזאת עשוייה מסיבי פוליאסטר זולים יחסית, החיסרון המרכזי של השמיכה הזאת הוא התחושה הסינטתית שלה, בנוסף היכולת

סט שמיכות זוגישלה לשמור על חום פחות טובה משל האלטרנטיבות ולכן היא פחות מומלצת.

שמיכות קיץ

שמיכות הקיץ לרוב זולות בהרבה משמיכות הפוך, סוגי השמיכות הנפוצות ביותר לשימוש קיצי הן שמיכות הפיקה ושמיכות הכותנה, השמיכות הללו מאפשרות להנות מתחושת הכרבול ולצד זאת לא אוגרות חום רב שהופך את חווית השינה לחמה ולא מהנה. המחירים של השמיכות הללו גם כן משתנים בהתאם לאיכות ולמותג, המחירים המומלצים להלן:

שמיכת כותנה זוגית

במילוי פוליאסטר – 150-300 ש”ח, השמיכות הללו מחקות את שמיכות הפוך מבלי לשמור על חום הגוף של מי שמתעטף בה, השמיכות האלה מחממות יותר ביחס לשמיכות הפיקה ולכן פופולאריות יותר בחדרי שינה ממוזגים עם כריות אכותיות.

שמיכת פיקה זוגית – 50-150 ש”ח, השמיכות הללו לא ממולאות בשום חומר ולכן לא מספקות חימום משמעותי, לרוב נהוג להשתמש בהם בחדרים ללא מזגן ומטרתן רק לספק התחושה הכיפית שבכניסה לשמיכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות